Moda na jesień cz. 1

Jesień- choć dopiero za miesiąc warto o niej napisać. Ma tak samo wielu zwolenników, jak i osób, które jej nie cierpią. Moda na jesień w tym roku będzie trochę podobna jak i w lato, ale oczywiście bardziej ciepła:).

Kolory- hitem tego sezonu będzie turkusowy oraz pomarańczowy. A oto inne modne kolory: cytrynowy, zielony, malinowy, grafitowy, czerwony, niebieski, beżowy. Jak zwykle modne są bardzo uniwersalne stroje biało-czarne, ale do tego również(choć trochę inaczej;D) z dodatkiem pomarańczu.

Fryzury- nie każdy sądzi, że fryzura musi być modna tylko ma być wygodna. Można połączyć i to, i to. Jesienią modny będzie wysoki kitek tzw. kucyk oraz inne fryzury odsłaniające szyję np. kok, warkoczyk itp. Jeśli ktoś chce postawić na coś innego, ale też modnego oto propozycje: włosy rozpuszczone, w nieładzie; fale na grzywce i kucyku; Jeśli któraś z was ma naturalny blond lub rudy to niech się nie maluje, bo to najmodniejsze kolory włosów.

Lakiery- oczywiście nie trzeba zawsze malować paznokci na modny kolor, ale od czasu do czasu można zaznaczyć swoje stanowisko obycia z modą. Najmodniejszym kolorem lakieru będzie pomarańczowy. Kolejne trendy kolorów lakierów to: żółty, turkusowy, zielony, różowy. Choć to trochę zaskakujące styliści na nadchodzący sezon proponują krótkie paznokcie:)

Trochę się rozpisałam, więc resztę ciekawostek o modzie na jesień 2011 w kolejnej części:)

Komentarze

  1. Troche za ogólnie to opisujesz wychodzi na to że wszystko jest modne :D ale i tak ok . :) i z tego co widziałam w sklepach kolory jesieni to czerwień i jasny brąż :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dzięki za kom:) czerwony będzie nadal modny, ale królował będzie(jak pisałam w poście) morski. Skoro myślisz, że pisze zbyt ogólnie to ok....może się poprawie:) hehe...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

✿ Bardzo dziękuję, że tu jesteś
✿ Zostawiając komentarz masz gwarancję rewanżu

Ostatnio popularne