Jak dbać o cere? cz.1

Ponieważ w sondzie zauważyłam, że chcecie więcej porad, więc od dziś zacznę je pisać:

1.Jeżeli jesteście uczennicami 1 gimnazjum i w szkole macie kocenie to od markera wasza twarz może być podrażniona. Nie przejmujcie się tym, bo nawet jeśli wyskoczą małe krosty to szybko znikną. Poza tym to akurat taki wiek, w którym krosty na twarzy są bardzo normalne i często spotykane. Wystarczy, że codziennie będziecie przemywać twarz chłodną wodą i delikatnie ją wycierać.

2.Podpuchnięte oczy... każdy wie jak to jest mieć tzw. ,,wory" pod oczami. Dobrym sposobem jest rumianek. Chodzi o to, żeby wrzucić dwie saszetki rumianku do kubka i zalać gorącą wodą. Po paru minutach torebki wycisnąć i położyć na talerzyk itp. Nie ważne czy torebki będą ciepłe czy zimne położyć je na oczy na ok. 15-30 min. Choć wory nie znikną będą na pewno mniejsze.

3.Sen to najlepszy kosmetyk. Skóra podczas snu regeneruje się i dotlenia. A więc co najmniej 8 godzin snu na dobę, a skóra po pewnym czasie będzie wyglądała na zdrowszą, choć wiem, że to nie jest takie łatwe, kiedy chodzi się do szkoły. Kiedy trzeba rano wstać najlepiej kłaść się prędzej spać chociaż o pół godziny. Nie ważne, że nie obejrzycie ulubionego serialu, bo powinniście dbać o sb. Aktorzy mają takie same problemy z cerą jak każdy.

Przypominam, że komentować może każdy, nie tylko obserwatorzy;)

Komentarze

Ostatnio popularne