Triki na rozdwajające końcówki

 

Szczególnie zimą jest trudno zadbać o włosy.  Niektórzy nie mają żadnych problemów z nimi, nietórzy mają szybko przetłuszczające się, a inni problem z rozdwajającymi końcówkami. Dziś właśnie o tym.

Oto parę prostych rzeczy, które mogą nam pomóc z rozdwajającymi końcówkami:
1. Odpowiednio dobrana szczotka- problemem dla włosów może być włosie jakie ma  nasza szczotka. Wiele osób w takich sytuacjach zaleca te z naturalnym włosiem, a nie z plastiku, bo te mogą plątać i niszczyć włosy.
2. Suszenie- susząc nasze włosy powinniśmy zachowywać odpowiednią odległość, czyli co najmniej 20 cm.  Susząc włosy powinno się je suszyć od nasady do końcówek.
Aby zbyt nie wysuszać włosów zamiast gorącego powietrza z suszarki wybrać letnie.
3. Rozczesywanie- lepiej na siłę nie rozczesywać skołtunionych kosmyków, tylko użyć do tego specjalnej odżywki w spraju.
4. Prostowanie- lepiej zbyt często nie używać prostownicy, bo bardzo niszczy włosy.
5. Odżywka na końcówki- są dostępne w drogeriach i badzo skuteczne. Na końcówki włosów wystarczy nałożyć odrobinę tego preparatu.
6. Regularne podcinanie- aby zachować zdrowy wygląd włosów powinno podcinać się je co około 2 miesiące. Trudno jest jednak do tego się stosować, kiedy chcemy zapuścić włosy, więc w tym wypadku odżywka, odżywka i jeszcze raz...odżywka;)
                                                                                                 
Chris Brown ft. Pitbull- International Love

Komentarze

Prześlij komentarz

✿ Bardzo dziękuję, że tu jesteś
✿ Zostawiając komentarz masz gwarancję rewanżu

Ostatnio popularne