Modne kolory poznokci- wiosna/lato 2014

Wybaczcie, że ostatni post pojawił się tu mniej więcej miesiąc temu. Nie dlatego, że nie miałam pomysłów na wpisy, ale z powodu wielu zajęć i utrudnionego dostępu do internetu. Jak część z Was pewnie wie, w środę zaczynają się egzaminy gimnazjalne, więc z większości przedmiotów szybko lecieli z programem, żeby jak najwięcej materiału przerobić i tym samym wiele zadawali do domu, bo wszystkich zagadnień jest zbyt wiele, żeby wystarczyło na nie czasu na lekcji.
Mimo to nie czuję się zbyt dobrze przygotowana do zbliżającego się dużego testu, wiele rzeczy już mi umknęło, na dodatek będzie on akurat po świętach- czasie, który wiąże się z odpoczynkiem od szkoły, możliwością wyluzowania się i wyspania, a w tym roku będzie on dla mnie raczej stresujący. Za to osobom z 1 i 2 gimnazjum dobrze się złożyło, bo mają przedłużony weekend świąteczny. Wy szczęściarze ;).


Na paznokciach w tym i najbliższym sezonie królują błękity, niebieskości, odcienie turkusu i morskiego, blade róże, żółć, fiolety, soczyste pomarańcze i energetyczne fuksje. Do tego dochodzi nieśmiertelna czerwień, więc jest w czym wybierać ;-).
Oto kilka z nich, które, mam nadzieję, zainspirują Was :). Które są Waszymi ulubionymi odcieniami?  

 


 

+ Bardzo proszę klikajcie w banner POOMOC na pasku bocznym. Pomagajmy tym, którzy tego potrzebują, chociaż w taki, z pozoru drobny, a jednak wiele znaczący, sposób.

Komentarze

Ostatnio popularne